A diétás étrend alapja az Acana kutyatáp

Gabonamentes Acana tápot érdemes vásárolni a kedvenceinknek, ha azt szeretnénk, hogy azok egészségesek legyenek. Az egyfehérjés diéta segítségével sokkal jobban fogja magát érezni az érzékeny emésztőrendszerrel rendelkező kisállat. Az Acana kutyatáp sertéshúst, májat, porcokat és vesét tartalmaz, igazi csemegének számít. A friss hús mellett, szárított formában is található benne sertésmáj. A húsok mellett, zöldségeket is találunk az Acana kutyatáp összetételében. A rostoknak köszönhetően, kellemesen telítődik a gyomor és megkönnyíti az emésztési folyamatokat.

A széklet állaga is sokkal szilárdabb lesz, hiszen a rost képes felszívni a belekben található felesleges vizet. Az ilyen típusú Acana kutyatáp pézsmatököt, zöldlencsét, sárgaborsót, barnamoszatot tartalmaz. Ezen kívül nem szabad kihagyni a felsorolásból a növényeket, gyümölcsöket sem, hiszen a termék csipkebogyót, kék áfonyát, kurkumát, levendulát szintén tartalmaz. A termék D3, E-vitaminokkal dúsított, mellette réz és cink ugyanúgy fellelhető az összetételében.