A törölköző hímzés előtt fel kell tölteni a logót

Törölköző hímzés

Egy szállodában szükség van olyan megoldásokra, amelyekkel vissza lehet csábítani a vendégeket. Ilyenek például a különféle textilek, mint a fürdőköntös, a kisebb és nagyobb méretű törölközők. A törölköző hímzés megrendelése során a cegespolo.eu weboldalon meg kell adni a mennyiséget, valamint a logót. A logó feltöltése során ki kell térni a méretre, a színre, valamint a mennyiségre. Egyáltalán nem mindegy, hogy mekkora méretben szeretné a logót rátenni a törölközőre, hiszen ennek is nagyon nagy jelentősége van a vendégek szemében.

A túl nagy embléma tolakodó lehet, ezért inkább kisebb méretben kell elhelyezni azt a törölközőn. A szállodákban igen nagy népszerűsége van a különböző emblémázott termékeknek. Nemcsak a törölközőkre lehet feltenni a hotel jelét, de még a szalvétákra is. A törölköző hímzés tartósabb végeredményt garantál, mint a szitanyomás. Ezért ajánlott inkább a hímzést választania, amit egyszerre több géppel végeznek a szakemberek. A különleges eljárás nagyobb mennyiségű megrendelésnél is elérhető.