Arany bokalánc, ha valami játékosra vágyna

Néhanapján mindenki életébe kell egy kis huncutság, némi pajkosság, ami színt visz a szürke hétköznapokba. Sokaknak nem jut eszébe az arany bokalánc, mint egy olyan ékszer, ami megfűszerezheti a hétköznapokat, pedig minden kétséget kizáróan beszélhetünk egy olyan darabról, ami játékosságról árulkodik.

Még a legüzletiesebb és legzártabb öltözékhez is képes egy kis pajkosságot adni, ami külön extrát jelent, ha egy hosszú nap után hazatérve megvillantjuk a párunk előtt. Egészen biztosan értékelni fogja ezt az aprócska gesztust. Az arany bokaláncok választéka pedig igen széles, így mindneki ráakadhat a neki tetsző darabra. Léteznek nagyon vékony, alig látszó láncok, amelyeket csak akkor lehet észrevenni, amikor a Nap vagy a világítás fénye játékosan megcsillan rajta. Ettől kicsivel feltűnőbb, akár medállal ellátott arany bokaláncok közül is válogathatunk szép számmal, ha esetleg valami merészebbre, extravagánsabbra vágyunk. Az ár tekintetében is széles a skála, így érdemes egy kicsit elidőzni az oldalon.