Az energia szelet bizony csupa energia!

energia szelet
energia szelet

Amikor valakinek nincsen energiája sportolni, akkor annak általában legtöbbször az addigi eltunyult életstílus az oka. A nulláról ugyanis nagyon nehéz rávenni magunkat, hogy akkor mostantól rendszeresen mozogjunk. De mindig így van ez? Nem egyszer a nem megfelelő, sportolás közbeni étkezés is okolható tud lenni azért, ha valaki “elfogy” menet közben. Szerencsére elég lehet ilyenkor az energia szelet Sportital Kft. válogatott kínálatából, amitől máris jobban fogja magát érezni az érintett sportoló. Az energia szelettel ugyanis el lehet azt érni, hogy a test glikogén-raktárai fel legyenek töltve. 

Tudni kell, hogy a szervezet az izomműködéshez az azonnali energiát a szénhidrátból nyeri; ha valaki nagy terhelés, igénybevétel esetében nem oldja meg azt, hogy a teste hozzájusson az áhított mennyiségű, minőségű tápanyaghoz, akkor ott bizony számolni kell a teljesítmény (akár) drasztikus visszaesésével. Ha Ön rendszeresen sportol, akkor biztosan nem szeretne sok-sok százalékkal rosszabbul teljesíteni csak azért, mert a sportoláshoz nem tankolt fel energia szelettel. Nézzen el a sportital.com oldalra, ahol minőségi Science in Sport-termékekből válogathat energia szeletek terén!