Csinos kislány ruhák nyárra

Kislány ruhák
Kislány ruhák

A terhesség egy csodálatos állapot, hiszen egy új jövevény növekszik az anyuka pocakjában. A várandósság alatt, a leendő anyuka nagy figyelmet fordít a kicsire, de a szülés után is lényeges, hogy óvja a picit a fertőzésektől és allergiától. A bio anyagból előállított kislány ruhák nem okoznak bőrirritációt, hiszen az alapanyag készítése során, nem használnak mérgező vegyszereket. A pamut a legnépszerűbb textilipari alapanyag, azonban a bambusz és a gyapjú is használatos a babaruhák előállítása során.

Az organikus elnevezés arra utal, hogy a növények termesztése során nem alkalmaznak károsító anyagokat, vegyszereket. Ha a növény termesztése során kártevők támadnák meg a leveleket, vagy a szárakat, akkor chili és neem-olaj keverékéből készítenek egy hatásos „permetszert”, ami elűzi a kártevőket. A kislány ruhák széles tárházával találkozhat a littlefox.hu webáruházban. Az áruházban megtalálhatja a rózsaszín, a lila és a sárga színű kislány ruhákat is. Természetesen az áruház minden terméke magas minőségű textilből készül.