Euroline lépcsőjáró bevásárló táska

Bevásárló táska

Bizony, ahogyan öregszik az ember, úgy válik egyre nehézkesebbé a mozgás. Manapság már készítenek olyan kiegészítőket, amelyek kifejezetten arra szolgálnak, hogy az idős emberek vásárlásait tegyék könnyebbé. A gurulós, lépcsőjáró kerekekkel ellátott bevásárló táska kockás mintázattal is elérhető az ekoffer.hu webáruházban. A különleges kialakítású termék magassága a fogóval együtt is csak 95 centiméter.

Ha Önnek is van olyan családtagja, akinek már nem megy olyan egyszerűen a bevásárlás, sokat jár-kel a városban és nehéz a szatyrokat cipelnie, akkor célszerű egy gurulós bevásárló táskát beszereznie. A termék rekesze igen nagyméretű és több mint 25 kilogrammos súlyt is képes elbírni. Az erős vázszerkezetnek köszönhetően, a karácsonyi nagybevásárlás sem fog gondot okozni. Az Euroline lépcsőjáró lábakkal rendelkező bevásárló táska nemcsak időseknek okos megoldás. Akár még fiatalabbak is használhatják a heti bevásárlások során. Lepje meg a nagymamáját az ünnepek közeledésével egy új és strapabíró bevásárló táskával!