Pécs szállás belváros közelében kell Önnek?

Akit érdekel a Dél-Dunántúl, az legtöbbször Pécs felé veszi az irányt. Érdemes is, hiszen a baranyai megyeszékhely sok szempontból kiemelkedőnek számít az országban. Említhetnénk a fantasztikus Mecseket, melyhez hasonló hegységet nem sokat találni Magyarországon, vagy Pécs épített és kulturális örökségét, melyet látni kell. Önnek egy virágról elnevezett szállás kell akkor, ha Pécs szállás belváros miatt lesz első körben felkeresendő – mégpedig az Orchidea! Az Orchidea Apartman Pécs belvárosában található. Egy nyolcadik emeleti lakásról van szó a személyében; aki tehát nem szereti a magaslatot, annak figyelmébe ajánlanánk két másik apartmanunkat ugyanebben az épületben, az első és a második szinten: a Hortenziát és a Szabadságot. Ám ha szereti a magaslat levegőt, ha szereti a szép panorámát, akkor az Orchidea ideális választás lesz! Az apartman tömegközlekedéssel remekül megközelíthető, ugyanis mind a távolsági autóbusz-állomástól, mind a vasútállomástól percekre van csupán, méghozzá gyalog. Aki autóval érkezne, annak hétvégén lehetősége van az egész városban ingyen parkolnia. (A parkolás egyébként fizetős hétköznap, napközben.) Amennyiben tehát Önnek egy jó helyen lévő, megfizethető apartman Pécs belvárosában kellene, mert onnan a legkényelmesebb felfedezni a várost, akkor az Orchidea áll mindenben a vendég rendelkezésére!

 

Név: Orchidea Apartman

Cím: 7623, Pécs Szabadság utca 13 8/29

Telefonszám: 06-20-662-80-04