Jó áron elérhető LED tv

LED TvA LED háttérvilágítással rendelkező LCD televíziókat rengetegen alkalmazzák manapság is az irodákban, a háztartásokban és a különféle intézményekben. A LED tv ideális megoldás, hogyha olyan készüléket keres, amelyik csodaszép képet ad vissza. Ahhoz, hogy egy film teljes mértékben élvezhető legyen, olyan televízióra van szükség, amelyik éles képet biztosít. A speciális készülék esetén, a LED-eknek 2 fajtáját lehet megkülönböztetni.

Az egyiket RGB dinamikus LED-nek neveznek, amit közvetlenül a készülék mögé szerelnek be. A másik változatot pedig Edge LED elrendezésnek hívják, ami fehér oldalvilágítással teszi még szebbé a képet. Az utóbbi változat izzói, az egyedi technológiának köszönhetően tudják bevilágítani a teljes képernyőt. Az RGB technológia lehetővé teszi, hogy a készülék fényerejét csökkenteni lehessen a képernyő adott helyein. Így ezeken a helyeken sötétebb megvilágítás fog dominálni. A LED tv bármilyen, manapság alkalmazott technológiával elérhető a birielektro.hu webshopban.