Nívós a vendégház szolgáltatása

Fedezze fel a Mátra számos turistaútját, a közeli hegyeket, a szinte sétatávolságra lévő sípályát és kalandparkot! A Kétkerék vendégház csodálatos erdei környezetben épült, így a vendégeknek lehetőségük van zavartalanul pihenni. Hegyek, hatalmas fenyők, zúgó patakok. Ez csak néhány azon látványosságok közül, amit az idelátogatók élvezhetnek, ha Mátraszentlászló egyik legnívósabb szálláshelyén tervezik eltölteni a vakációjukat vagy csak egy hosszú hétvégét. A vendégház az év minden napján komfortos helyiségekkel, ízletes ételekkel és változatos programokkal várja a kedves vendégeit. A tágas kertben kiskörű és természetesen csendes családi vagy baráti összejövetelek lebonyolítására is lehetőség nyílik. A háziak maguk is a természet szerelmesei, ezért szívesen segítenek a környékre érkezőknek a kalandos turistautak felfedezésében. A biciklikölcsönzés lehetősége élénkítő testmozgást kínál azoknak, akik a feltöltődés aktív formáit részesítik előnyben. A Kétkerék vendégházban mindent megtalál, amire a kikapcsolódáshoz szüksége van!