Vízlágyító többéves tapasztalattal

Vízlágyító
Vízlágyító

A csapvíz tisztasága nemcsak az emberek szervezete számára lényeges, hiszen a vízzel működő vagy vizet alkalmazó berendezések is gyorsabban tönkremennek a vízkő hatására. A vízlágyító eszközök az otthonokban is beszerelhetőek, amelyekhez nem szükséges feltétlenül szakember. A berendezésekben használt szűrőanyagok közé tartozik az aktív szén szűrő is, amit fából készítenek. A feldarabolt fát addig hevítik, ameddig szenessé válik. Az elszenesedett fát egyszerűen hamuvá őrlik és összepréselik, hogy vékony lapokat kapjanak belőle.

Az aktív szén szűrő minden szennyeződést képes kivonni a csapvízből, amelyek emberi fogyasztásra, illetve a növények öntözésére alkalmatlanok. Az a csapvíz, amelyik magas vízkő-tartalommal rendelkezik, pár év alatt képes tönkretenni a mosó- és mosogatógépeket. A vízlágyító alkalmazása minden otthonban szükséges. A nagyobb teljesítményű, jobb minőségű termékek az ivovizszures.hu webáruházból is megrendelhetőek. A beüzemelésüket még egy laikus is könnyedén meg tudja oldani.