A teafa illóolaj hatásai

Illóolaj
Illóolaj

Napjainkban egyre inkább elterjedtek a natúrtermékek, amelyek nem tartalmaznak semmiféle vegyi anyagot. A különböző illóolaj fajták is ezek közé tartoznak és tudni kell róluk, hogy rendkívül sokféle jótékony hatással rendelkeznek. Például a teafa illóolaj alkalmas légterek frissítésére, párologtatáshoz, aromafürdőhöz egyaránt. Mindenképpen meg kell említeni, hogy gombásodásra hajlamos láb ápolásához lábfürdőnek, korpás, zsíros haj ápolására, rovarcsípésre, horzsolásra, valamint pattanások kezelésére is kiváló.

Ezt a remek terméket könnyen beszerezheti bárki az Ökopolc webáruházból, ráadásul igen kedvező áron. Érdemes megtekinteni a webáruház kínálatát, hiszen az illóolaj mellett, még rengeteg más természetes terméket is árusítanak. Élelmiszerek, natúrkozmetikumok, étrend kiegészítők, shea vaj, mosódió, kakaóvaj, hogy csak néhányat említsünk a bőséges választékból. Úgyhogy nemcsak illóolaj termékeket talál meg ebben az internetes áruházban, hanem mindenféle egészséges árucikket is könnyedén megvásárolhat.