Milyen elven működik az elektromos fűtőpanel?

Elektromos fűtőpanel

Szeretné lecsökkenteni a villanyszámlát? Nem szeretne olyan nagy összeget kifizetni hónapról-hónapra a fűtésre? Ez esetben kiváló megoldás az elektromos fűtőpanel. A speciális termék pénztárcakímélő és igazán komfortos megoldás. Ön is szeretné megismerni a fűtőpanel működését? Akkor most figyeljen oda! A különleges berendezés konvekciós elven működik. Vagyis a hideg és a meleg levegő közötti fajsúly-különbséget alkalmazza. A szabályozó gombok és a különféle funkciók teszik lehetővé, hogy mindenki az igényeinek megfelelően állíthassa be a készüléket.

A fűtőpanel alján beáramlik a hideg levegő, ami felmelegszik és áramlásba kezd. A felmelegedett levegő végül a panel felső felén távozik. Egy nagyobb méretű szobába minimum 1500-2000 Watt teljesítményű elektromos fűtőpanelre van szükség. Amennyiben nem tudja, hogy az Ön lakásába melyik modell lenne a megfelelő, akkor használja a weboldal részletes keresőjét! A belmagasság és a helyiség négyzetméterének megadásával, a program könnyedén kiszámolja a szükséges berendezést.