Pécs szállás olcsó a belvárosban

pécs szállás
pécs szállás

Egy olyan város esetében, mint Pécs, mely mindig is a turisták egyik kedvelt célállomása volt, az utazó megannyi szállás közül válogathat. Ezek közül némelyik biztos, hogy nem fog megfelelni egy felkészült utazónak, ugyanis nem központi helyen lesz megtalálható, messze lesz a központtól. Pécs szállás olcsó tekintetében természetesen sokkal jobb ajánlatokat is fel tud vonultatni a külvárosi lakásoknál; ilyen ajánlat például a Hortenzia Apartmané is, ugyanis a Hortenzia egy belvárosi épület első emeletén található, így aki itt száll meg, annak garantáltan nem kell sokat gyalogolnia annak érdekében, hogy máris a belvárosban találja magát. Mivel Pécs esetében a legtöbb látványosság a belvároshoz kötődik, így aki tényleg nem szeret sokat kutyagolni, sokat utazni, annak Pécs szállás tekintetében a Hortenziával ki tudja elégíteni minden igényét. Már csak azért is, mert maga a szálláshely mindennel rendelkezik, amivel egy apartmannak kell: Wi-Fi-vel, kábeltévével (arra a kis időre, amit nem a városban tölt az ember), egy teljesen felszerelt konyhával és egy hasonlóan jól ellátott fürdővel. Pécs szállás esetében a Hortenziával ezt tudja Önnek nyújtani. Látogasson el a honlapunkra, és tájékozódjon részletekbe menően is!

Név: Hortenzia Apartman Pécs
Cím: 7623 Pécs, Szabadság utca 13 1/1
Telefonszám: +36-20-662-80-04