Szépüljön profi módon!

A GE IL stúdió oldalán mindent megtalál!

Bár a szépség belülről fakad, azért jó egy kicsit rásegíteni annak érdekében, hogy a megjelenésünk tökéletes legyen. A kozmetikai kezelések nem maradhatnak ki egyetlen nő életéből sem. Amennyiben igazán profi, fővárosi szalon szolgáltatásai érdeklik, arról informálódhat a GE IL stúdió oldalán. Az Ildikó Kozmetika & Alakformáló Szalon Budapesten, a 18. kerület, Üllői út 370. szám alatt található. Itt nyugodt légkörben szépülhet, minőségi kezelések segítségével. Tehát keresse ezt a szépségszalont, ha egészséges, igényes, csodálatos külsőre vágyik!

Tömegközlekedéssel és személygépkocsival egyaránt könnyen megközelíthető helyen helyezkedik el. A kozmetikus szakember 25 év szakmai tapasztalattal rendelkezik, így pontosan tudja, hogy minden ember más, ezért fontosnak tartja a személyre szabott kezelések és megoldások feltárását. A GE IL stúdió oldalán még több információt megtudhat a szolgáltatásokról, valamint időpontot is kérhet az ott szereplő telefonszámon. A szakember célja, hogy a legjobbat nyújtsa a vendégeinek.