A Teclast kínai tablet megéri az árát

A kínai tablet jó választás
A kínai tablet jó választás

A tabletek terén sokáig kerültük a kínai termékeket, mivel elég megbízhatatlanok voltak a korábbi években. Szerencsére ez a tendencia manapság már nem jellemző a Kínában készült termékekre. Egy kínai tablet manapság már igencsak megéri az árát. A Teclast kínai tablet tökéletesen demonstrálja a minőséget és a megfizethető árat. Azt mondani sem kell, hogy kapacitív, 5 pontos multi-touch IPS kijelzőről beszélünk, ami az egyik legjobb a piacon jelenleg. Tényleg kellemes a használata.

Pixelek nem látszanak, a betekintési szög bőven jobb, mint az ebben az árfekvésben megszokott termékeknél tapasztalható. Kelleténél talán kicsit jobban gyűjti az ujjlenyomatokat, azonban ez sem jelent problémát egy megfelelő minőségű képernyővédő fóliával vagy temperált üveggel. A kínai tablet természetesen multimédiás eszköz. Kép után, következzen a hang. A bépített hangszóró teszi a dolgát és viszonylag jó hangminőséget képes produkálni. A hangszórók hátul találhatóak, tehát a készüléket “fektetve” vagy horizontálisan használva az egyik kezünkkel, sajnos el fogjuk takarni.