Adó 1 százalék a beteg gyerekek segítségére

Adó 1 százalék
Adó 1 százalék

A daganatos vagy leukémiás betegségtől szenvedő gyerekek nagy segítséget kapnak a különböző alapítványoktól. Amennyiben szeretne Ön is a siker része lenni, az adó 1 százalék megfelelő kezelésével hozzájárulhat a támogatáshoz. Ehhez csupán annyit kell tennie, hogy a linken található nyilatkozatot pontosan kitölti és az oldalon található eljárások szerint címezi meg. Magánszemélyek és vállalkozók egyaránt felajánlhatják az adó 1 százalékot a Daganatos.hu alapítvány számára.

A beérkezett összegekből a beteg gyerekek családi helyzetét, a kutatásokat és a betegség megelőzését szponzorizálják, valamint a kórházak felszerelését korszerűsítik. A segítő szándék ugyanis nem mindig elegendő, ha nem áll megfelelő összeg a segíteni vágyók rendelkezésére. Éppen ezért, aki szeretné egy nemes cél érdekében felajánlani az adó 1 százalék összegét, az most megteheti az oldalon leírt útmutatások szerint. Minden évben egyre többen ajánlják fel ezt a jelképes összeget, ami roppant nagy segítséget jelent az alapítvány és főként a gyerekek számára.