Azonnali autófelvásárlás az oldalra kattintva

Azonnali autófelvásárlás

Amennyiben olyan kocsija van, amit már egyszerűen nem tud használni, akkor érdemes lepasszolnia. Senki nem szeret havonta pénzt áldozni egy olyan járműre, ami csak rövid ideig működik. Az azonnali autófelvásárlás megoldást nyújt erre a problémára, hiszen a szakértők máris indulnak a megadott címre, hogy ingyenesen felmérjék a jármű állapotát, majd közös megegyezés alapján, egy árat is megszabjanak neki. Figyelembe lesz véve a törött vagy sérült autó minden területe, majd a korrekt árajánlatára kerül a sor.

A felvásárlás csakis adásvételi szerződés formájában történik, valamint a vételárat igény szerint készpénzzel vagy utalással juttatják el az ügyfélnek. A következő esetekben igényelheti az azonnali autófelvásárlás szolgáltatást: ha a kocsi törött vagy sérült, ha lejárt a jármű műszaki vizsgája és nem akarja megújítani, ha totálkáros a szóban forgó tulajdon, esetleg motorhibás kocsiról van szó, aminek a javítási költsége már nem megfizethető nagyságrendű. Bármelyik esetben felkeresheti a www.autokfelvasarlasa.hu oldalt.