Baxi Prime 24 a praktikus fűtésért

Napjainkban, amikor egy fiatal pár házépítésen gondolkodik, fontos szempontként merül fel a fűtés problémájának megoldása. Számtalan újszerű technikai ötlet nyújthat támpontot, a Baxi Prime 24 kondenzációs gázkazán választása azonban praktikus, ideális gondolatnak minősül. Ezek a készülékek kiváló alternatívát nyújtanak a hagyományos kombi kazánok leváltásának esetében. Könnyen kezelhető a forgatógomb, a vezérlőpanel és a háttér világítású LCD képernyő használatával. Telepítése nem okoz nehézséget.

A Baxi Prime 24 nagyszerű lehetőséget nyújt új fűtési rendszerek kialakításához. Tartozékai között szerepel egy beépített zárt tágulási tartály, a fűtési rendszerhez beillesztett motoros váltószelep és egy biztonsági szelep. El van látva egy külső hőmérsékletérzékelő csatlakoztatóval is. A Baxi Prime 24 egyszerűen, elölről felszerelhető. Folyamatosan magas hatásfokot biztosít, a kazán vesztesége pedig kisebb lesz. Fontos szempont, hogy a ki- és bekapcsolások számának csökkenésével nő az élettartama is.