Bio arckrém növényi esszenciákkal

Bio arckrém
Bio arckrém

Nagyon sokszor elrontják a hölgyek az arcápolás lépéseit, amelyeket nem igazán szabad kihagyni. A szakemberek azt mondják, hogy reggel és este kell a legnagyobb figyelmet fordítani a bőr ápolására. A növényi kivonatokat tartalmazó bio arckrém, eukaliptusz és kamilla esszenciákat is tartalmaz. A megfelelő ápoláshoz este, lefekvés előtt meg kell tisztítani a bőrt és el kell távolítani az elhalt hámsejteket.

Az okoazis.hu webáruházban számos olyan árucikket megtalálhat, amelyek tökéletesen megfelelnek az érzékeny, száraz bőr ápolására. Igazán fontos, hogy a bőrt mindig olyan készítményekkel kezelje, amelyek a bőrtípusához illenek. A száraz bőrt valamilyen hidratáló hatású, nem szárító termékkel tartsa karban, míg a zsíros bőrt inkább a kissé szárító hatású készítményekkel érdemes ápolni. A vízhiányos és a száraz bőr nem egyforma ápolást igényel! Ezt ne felejtse el! A bio arckrém készítésénél felhasznált növényi kivonatok ellenőrzött gazdaságokból származnak, amelyek felhasználása szigorú szabályok szerint történik.