Casio G-Shock barométerrel és hőmérővel

Az online áruházunkban bemutatjuk a legendás időmérő márkák legújabb gyűjteményeit. Az aktuális Casio G-Shock kollekció számos modellje napelemmel és rádióvevővel van felszerelve, a pontos idő mutatása érdekében. Az összes terméknek tartós ütésálló ásványi üvege van, 200 méteres vízállósággal felruházva, ami lehetővé teszi, hogy búvárkodás esetén is ellenálljon a magas víznyomásnak. A speciális ütésálló rendszernek köszönhetően, a Casio G-Shock órák negatív következmények nélkül vészelik át a súlyos ütéseket és eséseket. Ennek a nagy múltú férfi karórának a megszületése előtt, az időmérőt törékeny tartozéknak tekintették, ami finom kezelést és gondozást igényelt. A fejlesztő, aki azt a célt tűzte ki, hogy olyan órát készítsen, amelyik ellenáll a legtöbb fizikai hatásnak, több évet töltött azzal, hogy az ötletét sikerre vigye. 1983-ban mutatták be a világnak az első ütésálló Casio G-Shock órákat, amelyek képesek voltak ellenállni egy 10 méter magasságból történő ugrásnak, 10 bar víznyomásnak és 10 éven át ugyanazzal az elemmel működtek.