Elektromosan állítható asztal kedvező áron

Elektromosan állítható asztal

Amennyiben az irodájába keres valamilyen új és modern asztalt, amelyiknek a magasságát egyszerűen tudja változtatni, akkor nézzen szét a studioeszkozok.hu webshopban! A weblapon megtekinthető elektromosan állítható asztal igazán praktikus. Ha az Ön kollégái között is vannak alacsonyabb, illetve magasabb hölgyek, urak, akkor számukra rendkívül jó megoldás egy olyan irodai asztal, amelyiknek a magassága nem fix. Sajnos sokan járnak abban a cipőben, hogy egy másik kolléga irodáját megkapva, hátfájásra kezdenek panaszkodni.

Ez nem csoda, hiszen a bőrfotelek és az egyéb kiegészítők méretét is folyamatosan változtatni kellene. A ComforTable termékek magas minőségűek, ráadásul a magasság állítása is egyszerűen megoldható. Az asztallap fonákjára vagy a belső oldalára tesznek egy gombot, aminek két iránya van. Az egyik irányba fel-, míg a másik irányba lefelé lehet állítani a magasságot. Az elektromosan állítható asztal tökéletesen illeszthető a magassághoz, ezáltal megelőzhető a folyamatos gerinc- és hátfájás.