Energetikai tanúsítvány akár pár órán belül

Energetikai tanúsítvány

Amennyiben szeretné minél hamarabb felmérni, hogy mennyire gazdaságos az ingatlana, akkor érdemes olyan mérnöki irodát megbízni a munkával, amely gyorsan és megbízhatóan elvégzi a feladatot. Az energetikai tanúsítvány kiállítása nagyon sok esetben rettentően hosszú időbe kerül, papírmunkával jár, ezt pedig senki nem szereti. Viszont ha megfelelően utánajár ennek a teendőnek, a belefektetett idő és energia vissza fogja hozni az árát, hiszen egy ilyen dokumentum növelheti a lakása értékét, ugyanakkor azt is pontosan meg tudja mondani, hogy esetleg miért nem elég költséghatékony a háztartása.

Ha sikerül olyan szakember munkáját igénybe venni, aki szükség esetén nagyon hamar helyszíni felmérést is végez, akkor akár pár órán belül is kiállításra kerül az energetikai tanúsítvány. Ingyenes tanácsadást is kaphat, ami által megtudhatja, hogy milyen beruházásokkal tudná még energiatakarékosabbá tenni az otthonát, és később akár támogatást is igényelhet a korszerűsítéshez. Tegyen meg mindent, hogy lakása a pénztárcabarát legyen!