Enyhén illatosított Bioderma testápoló

Száraz és érzékeny bőrrel nagyon sokan élnek közöttünk. Ezek a személyek nem használhatnak bármilyen kozmetikai készítményt, hanem speciálisan a bőrüknek megfelelő fajtákat. Például a Bioderma testápoló normál, atópiás és száraz bőrre egyaránt ideális választás.

A termék bőrvédő komplexet tartalmaz, ami kettős biológiai hatással bír. Növeli a felhám nedvességtartalmát, mivel serkenti annak hialuronsav termelését. Erősíti a lipidek termelését, aminek köszönhetően tartósan védi a bőrt. Gyorsan felszívódik a Bioderma testápoló friss, enyhén illatosított és könnyű, finom textúrája. Azonnali hatást nyújt és nem hagy zsíros érzetet sem. Kitűnően tolerálja a bőr ezt a készítményt, ezért is használják sokan az érzékeny felhámmal élők közül.

Érdemes Önnek is kipróbálnia, ha száraz és érzékeny a bőre, nem kell különböző produktumokkal kísérleteznie. Az Atoderm Bioderma testápoló korrekt áron szerezhető be az agnespatika.hu webshopból. Jelenleg 30%-os árkedvezmény alatt áll, így mindössze 2442 Ft.