Gyógyhatású készítmények kedvező áron

Gyógyhatású készítmények
Gyógyhatású készítmények

Amennyiben valamilyen sérüléstől vagy bőrpanasztól szenved, akkor mindenképpen érdemes természetes összetevőkből készült terméket alkalmaznia. A gyógyhatású készítmények között lévő körömvirág krém lokális, kisebb felületű bőrgyulladások, bőrkiütések és égési sérülések kezelésére kiválóan alkalmas. A körömvirág a népi gyógyászatban alkalmazott növény, ami még manapság is igen népszerű. A növény júniusban kezd el nyílni, aminek csodaszép sárga virága van.

A méltán híres gyógynövény latin elnevezése Calendula officinalis. A hatóanyagai között szerepelnek flavonoidok, karotinoidok, szaponinok, triterpének, illóolajok, valamint az E-vitamin. Természetesen a növényekhez hasonlóan, tartalmaz még gyantát és természetes színezőanyagot is. A körömvirágból készült gyógyhatású készítmények belsőleg is fogyaszthatók, amelyek serkentik a vérkeringést és siettetik a kiütések gyógyulását. A körömvirág megnyugtatja és erősíti a szívet, valamint csökkenti a vérnyomást. Ezen kívül, erősíti a nyirokrendszert is, ami képes csökkenteni a nyirokpangást.