Hajerősítő kapszula vagy sampon?

A hajerősítő kapszula sokat használ
A hajerősítő kapszula sokat használ

Hajunk egészsége fontos a mindennapokban, hiszen alapvető része a jó megjelenésnek. A haj feszessége és szépsége azonban csak akkor érhető el, ha gondját viseljük. Ez idősebb korban egyre nehezebben valósítható meg és ilyenkor a hajerősítő kapszula vagy sampon használata megfelelő döntés lehet.

A Novophane sampon kifejezetten erre a célra jött létre, a hajerősítő kapszula mellett. Ez egy ultra tápláló sampon, ami ápolja és védi a hajat. Száraz és sérült hajra lett kifejlesztve és rendkívül hatékony, valamint eredményeket is igen gyorsan szolgáltat. Hatékony összetételénél fogva növeli a haj térfogatát, ezáltal a haj dús hatásúvá, könnyen kifésülhetővé válik. A hajerősítő kapszula mellett, ezen készítmény használata szintén ajánlott. A Novophane ultra tápláló sampont kifejezetten az igénybe vett haj regenerálására, intenzív ápolására és annak alapvető védelmére fejlesztették ki és mindenkinek ajánlott, korosztálytól függetlenül, ha szükség van rá. Könnyű mosó-bázisának köszönhetően, gyengéden tisztítja a hajat és a fejbőrt.