Kiváló felépítéssel rendelkezik az eladó ház Székesfehérváron

Eladó ház Székesfehérvár
Eladó ház Székesfehérvár

Tavaly költöztünk új lakásba. Ahogy nőnek a gyermekek, egyre több helyre van szüksége mindenkinek. Az OTP Ingatlanpont segített megtalálni a megfelelő megoldást. Nem is gondoltam volna, hogy kerül eladó ház Székesfehérvár központjában. Kínálatban természetesen nem volt hiány, de egyik sem tűnt megfizethetőnek. Ezen a ponton jött jól, hogy az ügynökség az OTP Bankcsoport tagja, hiszen kedvezményes hitelkonstrukciókkal tudják megtoldani az eladásra kínált ingatlanokat.

Máshol is hirdették, hogy van eladó ház Székesfehérvár körzetében, de ilyen rugalmas fizetési lehetőséget nem tudtak biztosítani. A banki háttérnek köszönhetően, kaphattuk meg a számunkra leginkább megfelelő ütemezésű hitelt. A lakás papírjai miatt sem kellett aggódni. Nekünk csak a költözés és az új tér belakása maradt. Örülünk, hogy volt ez az eladó ház Székesfehérvár szívében, napfényes konyhával és nappalival. Van két fürdőszoba és külön hálószoba a gyermekeknek, hogy csak néhányat soroljak a fontosabb jellemzők közül.