Mire jó a RelaxEnne kezelés?

RelaxEnne kezelés
RelaxEnne kezelés
Amennyiben nemcsak a testünket, de a lelkünket is nyugtatni szeretnénk egy masszázs során, akkor érdemes olyan változat mellett dönteni, ami egyensúlyt teremt a test és a lélek között. A RelaxEnne pont ilyen kezelés, hiszen nemcsak az idegrendszerre van jótékony hatással, hanem a bőrt is hatékonyan táplálja. A RelaxEnne kezelés az egész szervezetet harmonizálja. Minden bőrtípus számára ajánlható, ráadásul nem több mint egy óra. A RelaxEnne kezelés több lépésből áll és egyiket sem szabad kihagyni, másképp az eredmény nem lesz az elvártnak megfelelő.

Első lépésként a test ellazítására kerül, majd ezt követően kezdődik meg a tisztítás. Ha ezzel készen vagyunk, akkor a bőr felületén lévő elhalt hámsejtektől kell megszabadulni a peelingezés segítségével. A RelaxEnne kezelés harmonizáló masszázzsal zárul. Ezután még nincs vége a folyamatnak, hiszen megtörténik a test és a lélek visszavezetése. Abban az esetben ajánlott a RelaxEnne kezelés mellett dönteni, ha egy kis csendes ellazulásra vágyunk.