Miskolckártyával pontokat lehet gyűjteni

Miskolckártyával
Miskolckártyával
Miskolcon lassan 4 éve működik az a kedvezményes kártyarendszer, aminek a segítségével helyi termékeket, szolgáltatásokat lehet olcsóbban vásárolni, illetve igénybe venni. A kártya neve MiskolcPont kártya és bármelyik miskolci lakos igényelheti. A miskolckártyával pontokat lehet gyűjteni, majd ezeket le lehet vásárolni. Jelentős kedvezményekre lehet számítani és már nemcsak Miskolcon, hanem a közeli településeken is. Mára, már 38-ra növekedett azoknak a helyeknek a száma, ahol csatlakozni lehet a rendszerhez. A miskolckártyával könnyebbé válnak a hétköznapjaink.

A beváltóhelyeken ugyanis azonnal hasznosítani tudjuk a kártya előnyeit. Érdemes állandó figyelemmel kísérni ezt a weboldalt, hiszen itt mindig frissülő listával találkozhat a látogató. A kedvezmények mindig változnak, a miskolckártyával egyszerre több helyen is tudunk fizetni, nincsenek vásárlási határok. Ingyenesen igényelhető, ha éppen vásárolunk, de természetesen vásárlás nélkül is igényelhető, ebben az esetben a kártyáért fizetni kell.