NKH vizsga földmunkagép vezetéséhez

NKH vizsga

A kisebb és nagyobb méretű gépek vezetése nem mindenkinek lehetséges .Léteznek olyan munkagépek, amelyek csak külön képesítés birtokában vezérelhetők. Az NKH vizsga lánctalpas darura és mobil szerelőkosárra is letehető. A könnyű- és a nehézgépkezelő tanfolyamokra a transzportstudium.hu weboldalon tud jelentkezni. Abban az esetben, hogyha nem tudja, hogy melyik tanfolyam mellett lenne érdemes döntenie, akkor kérdezze meg a honlap szakembereit!

Az NKH vizsga targoncára nem vonatkozik. A nehézgépek között lehet például a daru, a reptéri chartering jármű, a földmunkagép, a gumikerekes kotró és még lehetne folytatni a sort. Amennyiben szeretne vállalkozóként földmunkákat elvégezni, akkor mindenképpen szüksége lesz valamilyen célirányos, munkagépekre vonatkozó tanfolyamra. Az NKH vizsga igazán jó áron elérhető, ráadásul még 5 %-os kedvezményt is igénybe vehet. Ha Ön is szeretne alapásással vagy más földmunkával foglalkozni, akkor célszerű több képzést is elvégeznie, amely földmunkagépek kezelésére jogosítja fel.