Rögzítőcsavaros Thuasne WC magasító

WC magasító
WC magasító

Azok a betegségek, amelyek mozgáskorlátozottsággal járnak, az emberek egész életét tönkreteszik. Ilyen például a féloldali bénulás, egy testrész eltávolítással járó baleset és még lehetne folytatni a sort. A WC magasító az idősek és a beteg emberek számára is jó választás, hiszen megkönnyíti a mindennapos, létfontosságú feladatokat. Sokan nem gondolnak bele, hogy egy WC magasító nemcsak abból áll, hogy fogja és ráteszi a normál WC ülőkéjére, mivel akkor leesne.

A speciális segédeszközt rá kell rögzíteni valamilyen módon az ülőke tetejére. A med12.hu weboldalon többféle magasító közül válogathat, amelyek között vannak rögzítő csavaros, puha ülőkés, klipszes, lehajtható tetővel rendelkező és anélküli kivitelek is. Minden WC magasító modellre igaz, hogy kerülnie kell a súrolószerek és a különféle vegyszerek alkalmazását. A vegyi tisztítószerekben lévő erős sav ugyanis hosszútávon szétmarja a magasító anyagát. Klórmentes tisztítószerrel vagy szappanos vízzel viszont nyugodtan áttörölheti az ülőrészt.