Sony narancssárga kompakt fényképezőgép

Kompakt fényképezőgép
Kompakt fényképezőgép

Nemsokára nyaralni mennek a párjával? Akkor érdemes egy olyan gépet beszereznie, amivel egyszerűen tudja megörökíteni a nyaralás legjobb pillanatait. A Sony kompakt fényképezőgép kifejezetten ideális megoldás, a gyönyörű és éles képek készítéséhez. A szetronik.hu webáruházban többféle fényképezőgép közül válogathat, amelyek között vannak nagyobb méretű, kicsit összetettebb és prémium kategóriába tartozó modellek is. Ezeket elsősorban a szakértők inkább fényképészek számára ajánlják, akik az ISO lehetőségekkel és a fény beáramlás erősségével többet foglalkoznak.

A Sony igazán jó készülékeket forgalmaz, amelyek között bárki kedvére válogathat. A narancssárga és fekete színben is elérhető Sony Cyber-shot DSC-TX30 kompakt fényképezőgép 10 méter mélységig vízálló. Továbbá, nagyszerűen bírja a poros, párás és hideg-meleg helyeket. Ezek ugyanis nagyon sok elektronikai eszköz „halálát” okozhatják. A berendezések ugyanis nem bírják jól az extrém hőmérsékleti viszonyokat. Érdemes kipróbálnia a Sony Cyber-shot modelleket.