Korpásodás elleni sampon tartós hatással

Korpásodás elleni sampon
Korpásodás elleni sampon

Az ősz nemcsak a csodaszép levelek és a kakaóval történő bekuckózás évszaka, mivel a korpa is több esetben megjelenik ilyenkor a fejbőrön. A korpa tulajdonképpen levált bőrdarab. Napjainkban már könnyedén lehet kezelni a korpásodást természetes termékekkel. A Margosa korpásodás elleni sampon felgyorsítja az elhalt hámsejtek eltávolítását. Mindez nagyon kellemetlen mindenki számára, ezért az emberek ritkán szeretnek róla beszélni. Legyen férfi vagy nő az illető, a korpásodás bármilyen hajon megjelenhet. Különféle hajtípusok vannak: normál, száraz és zsíros.

A fejbőrről, akárcsak a test többi részéről is távoznak az elhalt, elszarusodott bőrdarabok, amely folyamat teljesen normálisnak tekinthető egy bizonyos mértékig. Felmérések azt mutatják, hogy az emberek 60 %-át érintik az életük során enyhébb vagy súlyosabb formában a korpás tünetek. A korpásodás elleni sampon ugyanúgy használatos, mint egy normál hajra való változat. A speciális összetevőkkel bíró sampont is higítva kell a hajra tenni.