Parfüm akció, ragadjuk meg a lehetőséget!

Gyümölcsös, fűszeres, virágos? Nehéz eldönteni, hiszen rengeteg kiváló esszencia létezik, amit magunkon viselhetünk, de egy parfüm akció alkalmával a miénk lehet az, amelyik a legjobban illik hozzánk. Hogy melyiket választjuk, az rajtunk múlik, csupán annyi a lényeg, hogy majd megmutatja a stílusunkat.

Az illatok összetétele alapján van kompozíció, ami több jegyet is tartalmaz. A fejjegy, amit elsőként érzünk, aztán a szívjegy, ami tovább érezhető és végül az alapjegy, ami megteremti a fő hangulatot. Egy parfüm akció kezdetekor nem árt tudni, hogy mire is vágyunk nagyjából, melyik az, amit az orrunk is igazán szeret. Orientális, virágos, gyümölcsös, fűszeres vagy fás illat az, ami vonz?

A másik kérdés, hogy hol fogjuk viselni? Mert nem való ugyanaz egy partira vagy az irodába, ahol egész nap zárt környezetben vagyunk. Amennyiben a parfüm akciót kiélveztük és megvan az ideális típus, akkor már csak annyit kell tennünk, hogy ne csak hordjuk, hanem viseljük is azt a csodás aromájú illatot.