Sokoldalúan felhasználható makadámia olaj

makadámia olaj
makadámia olaj
A makadámia ellenőrzött bio gazdaságból származik. A belőle készített olaj tökéletes kozmetikai alapanyagnak számít. A növényi olaj magas E- és A-vitamin tartalommal rendelkezik. Sok esszenciális zsírsavat tartalmaz. A makadámia olaj erős hidratáló hatása miatt nagyon népszerű. Öregedés gátlóként is használható, mivel jól beszívódik a bőrbe. Regenerál és simít, így az érett bőr egyik kedvenc kozmetikuma. A makadámia olaj érzékeny, száraz és gyulladásos bőrre is kenhető. Még a baba bőrével is érzékenyen bánik. Masszázsolajként is tökéletes.

Saját készítésű kozmetikumokhoz csepegtessünk belőle egy pár cseppet. Regenerálja a sérült hajszálakat, hidratálja és könnyedén fésülhetővé teszi. Nagyon sokan használják a szappanok készítéséhez. A makadámia olaj mélyen felszívódik, jól eloszlatható és nem hagy maga után kellemetlen zsíros érzetet, ráadásul jól tolerálható. Az internetes Aroma manufaktúra webbolt polcain különböző kiszerelésbe vásárolható meg. A rendelés menete egyszerű és a termék 1-2 munkanapon belül megérkezik.