CBD Hungary komolyan kezeli a termesztés kérdését

A kenderipar az egyik legjobban növekvő ágazat a világon, és a kannabidiol olaj, mint termék kulcsfontosságú ebben az iparágban. A CBD Hungary webshopjában kapható olajok csak ellenőrzött beszállítóktól származnak, és mind a CBD és más kannabinoidok jelenlétére vonatkozóan tanúsítottak.

A nálunk kapható kivonatokat többnyire CO2 extrakciós módszerrel vonják ki, aminek köszönhetően nehézfémek nem kerülnek át a végtermékbe. A CBD Hungary által forgalmazott cseppek kinyerése megköveteli, hogy a nyers termék organikusan tiszta termesztésből származzon.

Ezt a szempontot a beszállítóink igyekeznek nagyon szigorúan kezelni. A partnereink a termelés minden szakaszában kutatásokat végeznek, és a kendert, amiből a nyersanyagot nyerik, kizárólag szerves talajon termesztik, permetszerek és GMO-k nélkül.

A termesztés nagy részét hagyományos módon végzik, ami garantálja a CBD olaj tisztaságát. Válassz Te is bizonyítottan jó minőségű olajokat a CBD Hungary-től! Ezáltal biztos lehetsz benne, hogy az összetétel és az arány jótékony hatással lesz az egészségedre.