Használjon Ön is minőségi légszárítót!

Légszárító alkatrész
Légszárító alkatrész

A levegő páratartalmának szabályozása sok téren fontos feladat. Ha Ön is biztosra akar menni, akkor tekintse meg egyedülálló termékeinket a weboldalunkon! A HIDROS UTA és UTA-Z légszárító, légkezelő leginkább uszodai alkalmazásra lett kifejlesztve és kapható speciális, légcsatornázható kivitelben is, ami jó hír.

Amennyiben az uszoda levegőjét szeretné kellemessé és optimálissá tenni, akkor ez az eszköz a legjobb választás erre a feladatra. AZ UTA és UTA-Z légszárító egységek EC energiatakarékos ventilátorokkal lettek felszerelve, hogy minél kevesebbet fogyasszanak. Az UTA-Z modellek rendelkeznek egy speciális, külső kondenzátor hőcserélővel is, amivel igény esetén hűteni lehet a teret, tehát a hőmérséklet szabályozása is megoldható az eszközökkel. Ha minőségi légszárítót keres, akkor ezt a szériát mindenképp érdemes megtekinteni. A berendezés tartalmaz légfűtő kalorifert, ami központi fűtésre köthető, tehát itt is több lehetősége van. Látogasson el weboldalunkra és ismerje meg termékeinket!